Кошик
158 відгуків

Интернет-магазин "Агросвит"

+380 (95) 790-50-92
+380 (66) 535-54-82
+380 (67) 238-23-05
Интернет-магазин "Агросвит"

У сучасній агропромисловості, як всім відомо, використовуються інноваційні технології, які впроваджуються безпосередньо в сам процес. Застосування новітньої техніки, досягнення селекції, розробка комплексних і роздільних добрив – все це дає можливість одержувати чималий прибуток від ведення сільськогосподарської діяльності. Так що у багатьох людей виникає питання: де придбати необхідну продукцію для розвитку бізнесу, де купити насіння, інструменти, техніку?

Наша компанія давно працює на ринку агропромисловості. Наші клієнти завжди можуть придбати насіння рослин у нас, при цьому ми гарантуємо надійність і високу якість яка поставляється продукції. Магазин «Агросвіт» пропонує вашій увазі також високоефективні засоби захисту рослин, які забезпечать високий приріст врожаю. Ми реалізуємо тільки ту продукцію, яка пройшла сертифікацію за нешкідливості для навколишнього середовища і не є небезпечною у використанні для людського організму.

Якщо вам необхідна трава для газону, насіння якої гарантовано пустять паростки і перетворяться в пишний зелений килим – саме час подзвонити нам! При належному догляді ефект буде просто вражаючим, так як все насіння мають високий відсоток схожості.

Деякі з трав, наприклад, суданка, ціна якої у нас завжди є актуальною, мають виняткову посухостійкістю, що позитивно впливає на її посів в складних кліматичних умовах.

У нашому магазині ви також можете придбати всю необхідну садову техніку, з повним списком якої можна ознайомитися на нашому сайті. Поливальна фурнітура, зрошувальні системи, корморезки, сушарки для фруктів – це далеко не повний перелік обладнання, що надається нашою компанією.

Всю продукцію ми реалізуємо як оптом, так і вроздріб, кожен клієнт обов'язково отримає відповіді на всі питання з даної тематики питання.

Вітрина

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner